Kontakta oss

Här hittar du kontaktuppgifter till alla våra anställda som kommer göra sitt yttersta för att besvara dina frågor gällande alla våra affärsområden.

Koppargatan 7, 602 23 Norrköping
Mån – fre 8.00-16.00
011 – 36 80 70
info@almroths.se

Ledning

VD
VD

Carl Svensson

+ 46 (0)11 - 36 80 71
carl@almroths.se

Driftschef
Driftschef

Rebecca Kindblad Vadis

+46 (0) 11-47 42 068
rebecca@almroths.se

Ekonomichef
Ekonomichef

Patrik Svensson

+46 (0)70 – 888 04 85
patrik.svensson@almroths.se

Affärsutvecklingschef
Affärsutvecklingschef

Emil Swenson

+46 (0)11 – 36 80 76
emil@almroths.se

Speditionschef
Speditionschef

Magdalena Gilliot

+46 (0)11 – 474 10 59
+46 (0)70 – 784 10 59
magdalena@almroths.se

Marknad och försäljning 3PL

VD
VD

Carl Svensson

+ 46 (0)11 - 36 80 71
carl@almroths.se

Affärsutvecklingschef
Affärsutvecklingschef

Emil Swenson

+46 (0)11 – 36 80 76
emil@almroths.se

Drift 3PL

Affärsutvecklingschef
Affärsutvecklingschef

Emil Swenson

+46 (0)11 – 36 80 76
emil@almroths.se

Produktionsplanerare
Produktionsplanerare

Angelica Ringdahl

+46 (0)11 - 473 58 03
angelica@almroths.se

Produktionsplanerare
Produktionsplanerare

Marcus Wallgren

+46 (0)11 – 36 80 78
marcus@almroths.se

Produktionsplanerare
Produktionsplanerare

Victoria Sundlo

victoria@almroths.se

Driftschef
Driftschef

Rebecca Kindblad Vadis

+46 (0) 11-47 42 068
rebecca@almroths.se

Produktionsplanerare
Produktionsplanerare

Caroline Svensson

+46 (0)73–060 80 76
caroline.svensson@almroths.se

Personalkoordinator
Personalkoordinator

Mikael Hansson Finér

+46 (0)70-669 97 96
mikael.hansson@almroths.se

Produktionsplanerare
Produktionsplanerare

Helen Andersson

+46 (0)734-30 34 08
helen@almroths.se

Kontrolltorn 3PL

Fraktkoordinator
Fraktkoordinator

Therese Dunhagen

+46 (0)11 – 474 10 52
therese@almroths.se

Fraktkoordinator
Fraktkoordinator

Sophia Andersson

+46 (0)76 - 875 64 90
sophia.andersson@almroths.se

Utrikes spedition​

Speditionschef
Speditionschef

Magdalena Gilliot

+46 (0)11 – 474 10 59
+46 (0)70 – 784 10 59
magdalena@almroths.se

Speditör
Speditör

Hannah Häll

+ 46 (0)11 - 473 22 93
+ 46 (0)70 - 784 02 25
hannah@almroths.se

Speditör
Speditör

Joni Peltomaa

+46 (0)11 – 474 10 57
+46 (0)70 – 784 10 60
joni@almroths.se

Speditör
Speditör

Eva Saletti

+46 (0)11 – 14 24 71
eva.saletti@almroths.se

Speditör
Speditör

Gabriel Olsson

+46 (0)11 – 474 10 51
+46 (0)70 – 784 10 51
gabriel@almroths.se

Speditör
Speditör

Nils Hammarström

+46 (0)11 – 474 10 55
+46 (0)70 – 784 10 55
nils@almroths.se

Speditör
Speditör

Elin Kärnfalk

elin@almroths.se

IT och Projekt

Projektledare
Projektledare

Andreas Niva

+46 (0)11-47 35 807
andreas.niva@almroths.se

IT - utvecklare
IT - utvecklare

Mattias Mousa

+46 (0)76 - 875 64 90
mattias@almroths.se

IT - tekniker
IT - tekniker

Eric Lindquist

+46 (0)73 - 842 59 93
eric@almroths.se

Projektledare
Projektledare

Joakim Frykholm

+46 (0)11-474 10 58
joakim.frykholm@almroths.se

IT - frakt
IT - frakt

Robert Hägerström

+46 (0)11 – 473 22 95
robert.hagerstrom@almroths.se

Ekonomi och fakturor​

Ekonomichef
Ekonomichef

Patrik Svensson

+46 (0)70 – 888 04 85
patrik.svensson@almroths.se

 Redovisningsekonom
Redovisningsekonom

Håkan Jerhammar

+46 (0)11 - 36 80 74
hakan.jerhammar@almroths.se

Löneadministratör
Löneadministratör

Mari Svensson Lindgren

+46 (0)11 – 473 58 01
mari@almroths.se

Ekonomiassistent
Ekonomiassistent

Wictoria Hagström

+46 (0)11 – 36 80 77
wictoria@almroths.se

Visselblåsning

Om du känner till missförhållanden i Almroths verksamhet kan du anonymt rapportera dessa.

Gör så här för att visselblåsa
Sammanfatta det du vill rapportera i ett brev, utelämna information om dig och vem du är så att det blir helt anonymt.

Skicka brevet till:

Carl Svensson
Koppargatan 7
602 23 Norrköping

Alternativ så lämnar du brevet i brevlådan på Koppargatan 7 i Norrköping.